img

Raspored igranja

Rezultati - Ponedjeljak 7.lipnja

Q1 - A. Cadantu (ROU) d. [1] L. Arruabarrena (ESP) 60 75 
Q1 - D. Galfi (HUN) d. [2] A. Muhammad (USA) 36 61 62 
Q1 - [WC] L. Sun (SUI) d. [3] W. Osuigwe (USA) 36 62 64 
Q1 - [4] E. Gorgodze (GEO) d. [WC] A. Samardzic (SUI) 60 60 
R32 - B. Haas (AUT) d. A. Dulgheru (ROU) 64 64 
R32 - [6] L. Samsonova (RUS) d. [WC] A. Konjuh (CRO) 16 76(3) 64 
R32 - [3] J. Paolini (ITA) d. V. Kuzmova (SVK) 64 61 
R32 - A. K. Schmiedlova (SVK) d. G. Minnen (BEL) 62 31 RET

Rezultati - Utorak, 8.lipnja

R32 - [1] A. Blinkova (RUS) d. [SR] P. Hon (AUS) 36 60 61 
R32 - [Q] A. Cadantu (ROU) d. U. M. Arconada (USA) 67(1) 63 62 
R32 - O. Govortsova (BLR) d. [Q] L. Sun (SUI) 63 76(7) 
R32 - K. Kucova (SVK) d. N. Parrizas Diaz (ESP) 46 75 63 
R32 - [WC] T. Mrdeza (CRO) d. [8] T. Babos (HUN) 61 62 
R32 - [WC] T. Lukas (CRO) d. [7] A. Bolsova (ESP) 64 62 
R32 - I. Bara (ROU) d. K. Kawa (POL) 64 46 75 
R32 - [4] M. Trevisan (ITA) d. R. Zarazua (MEX) 62 60 
R32 - [5] S. Errani (ITA) d. [WC] J. Fett (CRO) 63 63 
R32 - C. Liu (USA) d. [Q] E. Gorgodze (GEO) 46 63 64 
R32 - K. Zavatska (UKR) d. [Q] D. Galfi (HUN) 62 63 
R32 - [2] A. Rus (NED) d. Y. Bonaventure (BEL) 63 63 
R16 - E. Gorgodze (GEO) / T. Mihalikova (SVK) d. [3] K. Piter (POL) / R. Van Der Hoek (NED) 61 63 
R16 - A. K. Schmiedlova (SVK) / K. Zavatska (UKR) d. D. Galfi (HUN) / K. Zimmermann (BEL) 76(5) 46 10-5 
R16 - L. Arruabarrena (ESP) / S. Errani (ITA) d. [2] M. Kato (JPN) / R. Voracova (CZE) 62 62

Rezultati - Srijeda, 9.lipnja

R16 - [1] V. Kuzmova (SVK) / A. Rus (NED) d. J. Fett (CRO) / P. Hon (AUS) 62 61 
R16 - U. M. Arconada (USA) / O. Govortsova (BLR) d. M. Bulgaru (ROU) / A. Cadantu (ROU) 64 63 
R16 - A. Bolsova (ESP) / K. Kawa (POL) d. N. Dzalamidze (RUS) / P. Kania-Chodun (POL) 63 64 
R16 - B. Haas (AUT) / R. Zarazua (MEX) d. [4] A. Danilina (KAZ) / L. Marozava (BLR) 61 36 13-11 
R16 - A. Amanmuradova (UZB) / A. Dulgheru (ROU) d. T. Lukas (CRO) / T. Mrdeza (CRO) 62 75 
R16 - [1] A. Blinkova (RUS) d. [Q] A. Cadantu (ROU) 62 61 
R16 - B. Haas (AUT) d. [6] L. Samsonova (RUS) 63 64 
R16 - [3] J. Paolini (ITA) d. O. Govortsova (BLR) 61 46 63 
R16 - K. Kucova (SVK) d. [WC] T. Mrdeza (CRO) 36 64 63 
R16 - I. Bara (ROU) d. [WC] T. Lukas (CRO) 63 60 
R16 - [4] M. Trevisan (ITA) d. A. K. Schmiedlova (SVK) 64 61 
R16 - C. Liu (USA) d. [5] S. Errani (ITA) 67(3) 75 76(1) 
R16 - [2] A. Rus (NED) d. K. Zavatska (UKR) 61 20 RET

Rezultati - Četvrtak, 11. lipnja

QF - [1] V. Kuzmova (SVK) / A. Rus (NED) d. U. M. Arconada (USA) / O. Govortsova (BLR) 46 60 11-9 
QF - A. Bolsova (ESP) / K. Kawa (POL) d. B. Haas (AUT) / R. Zarazua (MEX) 64 76(4) 
QF - L. Arruabarrena (ESP) / S. Errani (ITA) d. A. Amanmuradova (UZB) / A. Dulgheru (ROU) 62 46 10-7 
QF - [1] A. Blinkova (RUS) d. B. Haas (AUT) 64 46 75 
QF - [3] J. Paolini (ITA) d. K. Kucova (SVK) 61 61 
QF - I. Bara (ROU) d. [4] M. Trevisan (ITA) 26 75 60 
QF - [2] A. Rus (NED) d. C. Liu (USA) 16 75 64 

Rezultati - Petak, 11.lipnja

SF - E. Gorgodze (GEO) / T. Mihalikova (SVK) d. [1] V. Kuzmova (SVK) / A. Rus (NED) 57 63 10-7 
SF - A. Bolsova (ESP) / K. Kawa (POL) d. L. Arruabarrena (ESP) / S. Errani (ITA) 64 67(3) 10-8 
SF - [3] J. Paolini (ITA) d. [1] A. Blinkova (RUS) 62 62 
SF - [2] A. Rus (NED) d. I. Bara (ROU) 62 61

Rezultati - Subota, 12. lipnja

F - A. Bolsova (ESP) / K. Kawa (POL) d. E. Gorgodze (GEO) / T. Mihalikova (SVK) 61 46 10-6 
F - [3] J. Paolini (ITA) d. [2] A. Rus (NED) 62 76(4) 

Newsletter

Upišite svoju e-mail adresu i primajte novosti i informacije o turniru WTA Croatia Bol Open

Ova web stranica radi boljeg rada i poboljšane funkcionalnosti koristi kolačiće (eng. cookies) i slične tehnologije. Ako nastavite s pregledom stranice, smatrat ćemo da ste suglasni s navedenom uporabom. Više informacija »