img

Jasmine Paolini zauzela prvo mjesto na ovogodišnjem WTA Croatia Bol Openu

12.06.2021. Autor: Lara Martinović

Igra je bila napeta, no pobjednica je jedna - Jasmine Paolini

Dvadesetpetogodišnja Talijanka Jasmine Paolini osvojila je prvo mjesto na ovogodišnjem bolskom teniskom turniru. Izvrsnom igrom protiv Nizozemčanke Arantxa Rus 6-2, 7-6 (4) izborila je naslov prvakinje drugog odigranog WTA turnira.

U svibnju ove godine izgubila je u finalu WTA 125k turnira u Sain-Malou u Francuskoj, no bila je svjesna da je tada igrala lošije, objašnjava. U Bolu je bila spremna dati sve od sebe i boriti se do samoga kraja. Navodi nam i da joj je ovo najbolji period u karijeri te da je samouvjerenija i spremnija igrati na WTA razini. Osim tenisa nema puno hobija, tvrdi, a posebno uživa u televizijskim serijama i čitanju. Na turnirima uživa u različitim krajolicima, a u Bolu je to slučaj s morem.